• Bartın Soner Eczanesi

    BARTIN İLİ ULUS İLÇESİ ABDİPAŞA BELDESİ YEŞİLPAZAR MAH.73/C ULUS / BARTIN abdipaşa aile hekimliği yanı

Soner Eczanesi

Soner Eczanesi

  • Bartın - Abdipaşa
  • tarihinde nöbetçi
  • 03784264242 03784264242
  • BARTIN İLİ ULUS İLÇESİ ABDİPAŞA BELDESİ YEŞİLPAZAR MAH.73/C...
(0)

20 Ekim 2021 Çarşamba Bartın Abdipaşa Nöbetçi Eczaneleri

Bartın ili Abdipaşa ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bartın Abdipaşa Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Bartın Abdipaşa nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Bartın Abdipaşa nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Abdipaşa ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Abdipaşa ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Bartın Abdipaşa Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Abdipaşa Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Abdipaşa Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Abdipaşa nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Abdipaşa ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Abdipaşa nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Abdipaşa ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Bartın İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bartın ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Amasra Nöbetçi Eczaneleri

Bartın Amasra Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Amasra nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Kozcağız Nöbetçi Eczaneleri

Bartın Kozcağız Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Kozcağız nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Kurucaşile Nöbetçi Eczaneleri

Bartın Kurucaşile Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Kurucaşile nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ulus Nöbetçi Eczaneleri

Bartın Ulus Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ulus nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.