Aydın Eczanesi

Aydın Eczanesi

  • Bartın - Merkez
  • tarihinde nöbetçi
  • 03782282550 03782282550
  • DEMİRCİLER MAH. HENDEK YANI CD.NO:98/B
(0)

20 Ekim 2021 Çarşamba Bartın Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Bartın ili Merkez ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bartın Merkez Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Bartın Merkez nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Bartın Merkez nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Merkez ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Merkez ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Bartın Merkez Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Merkez Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Merkez Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Merkez nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Merkez ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Merkez nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Bartın İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bartın ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Kurucaşile Nöbetçi Eczaneleri

Bartın Kurucaşile Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Kurucaşile nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Amasra Nöbetçi Eczaneleri

Bartın Amasra Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Amasra nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ulus Nöbetçi Eczaneleri

Bartın Ulus Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ulus nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Kozcağız Nöbetçi Eczaneleri

Bartın Kozcağız Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Kozcağız nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.