Umut Eczanesi

Umut Eczanesi

  • Bartın - Ulus
  • tarihinde nöbetçi
  • 03784161066 03784161066
  • BARTIN ILI ULUS ILÇESI UGURMUMCU SOK.NO:6/A
(0)

20 Ekim 2021 Çarşamba Bartın Ulus Nöbetçi Eczaneleri

Bartın ili Ulus ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bartın Ulus Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Bartın Ulus nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Bartın Ulus nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Ulus ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Ulus ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Bartın Ulus Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ulus Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ulus Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Ulus nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Ulus ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ulus nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ulus ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Bartın İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bartın ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Abdipaşa Nöbetçi Eczaneleri

Bartın Abdipaşa Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Abdipaşa nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Amasra Nöbetçi Eczaneleri

Bartın Amasra Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Amasra nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Kozcağız Nöbetçi Eczaneleri

Bartın Kozcağız Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Kozcağız nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Bartın Merkez Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Merkez nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.